Vaše garáž (0)

Naši partneři

Partnery společnosti Truck servis Praha s.r.o. jsou jak malé, tak i velké firmy provozující dopravu. Mezi ty významné, které využívají  opravárenských služeb Truck servisu patří například PEMA Praha, Silotrans Plzeň, Masna Písek, Masna Polička, VITOstav Praha, Švestka Praha, Auto future Č.B., Braun Austria, ICOM Jihlava a mnohé další.

Truck servis Praha s.r.o. dlouhodobě  spolupracuje s nejvýznamnějšími pojišťovnami působícími na českém trhu. Pro pracovníky pojišťoven společnost pořádá  semináře se zaměřením na opravy a likvidaci pojistných událostí  spojených s haváriemi nákladních motorových vozidel. Semináře jsou zaměřeny zejména  na oblast oprav rámů nákladních vozidel,  možnosti jejich srovnání po havárii, nebo jejich výměny za nový rám. Stejně tak se zaměřují na opravy a případné výměny kabin nákladních automobilů po havárii za nové.

Společnost Truck servis je dlouholetým  smluvním partnerem  České pojišťovny při opravách a likvidaci pojistných událostí nákladních vozidel.

Při prodeji nákladních vozidel společnost dlouhodobě spolupracuje s renomovanými  leasingovými společnostmi, které poskytují záruky kvalitního financování nákupu vozidel. Tyto společnosti poskytují nejen výhodné finanční podmínky pro financování předmětu leasingu, ale vzhledem k velkému množství uzavíraných smluv také poskytují velmi výhodné ceny povinného ručení i havarijního pojištění.

 

 

  • prodej nákladních vozidel

  • dovoz nákladních vozidel

  • opravy nákladních vozidel